Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Otomatik El Kurutma Makinesi

Otomatik El Kurutma Makinesi

admin admin -
81 0

Otomatik El Kurutma Makinesi

Otomatik el kurutma makineleri, bireyler için konfor ve hijyen ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. El kurutma makinelerinde, güçlü bir jet hava akışı kullanılması elleri hızlı bir şekilde kurutmaktadır. Jet hava,eldeki suyu ele yayarak kurutur. Genellikle otomatik el kurutma makinelerinde HEPA filtreleri kullanılmaktadır. Excel Dryer web sitesinde bulunan otomaitk el kurutma makinelerinde performans, dayanıklılık ve sürdürülebilirlik gibi faktörler de kullanıcıların daha iyi bir deneyim sağlaması için en çok önem verilen unsurlar arasında gelmektedir.

Excel Dryer otomatik el kurutma modelleri nelerdir?

Excel Dryer’ın el kurutma makineleri arasında XLERATOR, XL-SPV ve XL-CV modelleri bulunmaktadır. XLERATOR el kurutma makinesi, güçlü jet motor teknolojisi sayesinde ellerinizi sadece 8 saniyede oldukça hijyenik bir şekilde kurutur.

 

XLERATOR el kurutma makinesi, enerji verimliliği konusunda öncü bir el kurutma makinesidir. Diğer el kurutma makinelerine göre %80 daha az enerji tüketimi ile çalışması, enerji faturalarınızı azaltırken çevresel etkinin azaltılmasına da katkı sağlar. XLERATOR el kurutma makinesi, her kullanım başına sadece 3.7 Watt enerji tüketimi ile çalışmaktadır. Bu da, düşük enerji tüketimi, enerji tasarrufu sağlar ve sürdürülebilir bir çözüm sunar.

 

XL-SPV ve XL-CV modelleri de XLERATOR gibi güçlü jet motor teknolojisine sahiptir ve hızlı bir şekilde ellerinizi kurutur. XL-SPV modelinde ısıtmasız Eco modunda sadece 500 Watt enerji tüketimiyle çalışırken, ısıtmalı modda 1410 Watt enerji tüketimi sağlayarak ellerinizi sıcak bir şekilde kurutur. XL-CV modelinde ise kademeli ayar opsiyonu sayesinde el kurutma makinenizin ses ve hız kontrolü artık sizin elinizde. Excel Dryer web sitesinde daha fazla bilgiye ve modele rahatlıkla ulaşabilir ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir