Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Türkiye’nin tescilli güzeli Beyza Sylmş kimdir ?

Türkiye’nin tescilli güzeli Beyza Sylmş kimdir ?

admin admin -
71 0

Son dönemlerin gözde ismi olan tescilli güzel Beyza Sylmş bir çok yarışmada derece almış ve güzelliği ile insanlari büyülemeye  devam ediyor. Su sıralar gözler önünde olmaktan sakınan ve yarışma tekliflerini reddeden Beyza Sylmş yine de güzellik ve modellik alanların da kendini geliştirmek isteyen kizlara tüyolar vermekten çekinmedi 

Beyza Sylmş kimdir ? 

1998 doğumlu aslen Selanik göcmeniyim modelliğe ilk kez lise yıllarımda trt de Osmanlı kıyafetleri defilesinde başladım. Hep spor müzik okul aktif bir hayatım oldu hiperaktif bir insanım. Vücudumun formunu spor ile koruyorum. Tenis dalında lisansam var . 2022 de Missturkey de yarı finale kaldım . Suan da eğitim hayatıma odaklıyım . Genç kızlarımıza şunu söylemek istiyorum bir hamam böceği ile uğur böceği arasındaki fark tabiki dış görünüşüdür . Bizler İkisinin de böcek olduğunu biliriz birinden korkarken diğerini severiz.  

Dış görünüşümüz tabiki önemli ama asıl mesele vizyondur . Ne kadar donanımlı olursanız güzelliğiniz de o kadar kalıcı olur çünkü aslında güzellik dediğimiz algı bir bütündür.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir