Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Taner Kestaneci’den açıklama

Başkan Taner Kestaneci’den açıklama

admin admin -
20 0

Başkan Taner Kestaneci’den açıklama

Süper Lig’den Süper Amatör Lig’e kadar gerileyen Manisaspor’un şu an resmi olarak 200 milyon TL’nin üzerinde borcu olduğunu ve transfer yasağını bu yüzden kaldıramadıklarını belirten Başkan Taner Kestaneci, tek amaçlarının altyapıdan yetişen çocuklarla Manisaspor’u yaşatmak olduğunu söyledi.

Türk futboluna sayısız yıldız ismi kazandıran ve borçları yüzünden Süper Lig’den Manisa Süper Amatör Lig’e kadar gerileyen Manisaspor yaşam savaşı veriyor. 200 milyon TL’nin üzerinde resmi borcu olan kulüp, transfer yasağı nedeniyle altyapıdan yetişen gençlerle Süper Amatör Lig’de bu sezon başarılı bir grafik çizerken, Başkan Taner Kestaneci basın mensuplarıyla bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

“Görünen borç 200 milyonun üzerinde”

Manisaspor’un resmi olarak dava açılan 200 milyon TL’nin üzerinde borcu olduğunu kaydeden Kestaneci, “Yaklaşık 200 milyon TL’nin üzerinde bir borç var ama bu borç 200 milyonla kalmaz. Kasabın, manavın da alacakları var ama mahkemeye vermemişler. Bu borçlar ödenmeye başlansa onlar da başvurur. Başvurulan borçlar var, başvurulmayan borçlar var. Ben transfer yasağını kaldırmak istedim. Bahsi geçen meblağ 600 bin TL idi. Bunun için Bulgaristan’daki bir futbolcuyu aradık, 20 milyon alacağı var, ’10 milyon verin transferi açtırayım’ dedi. Kaç defa aldatıldığını ve bu yüzden aynı duruma düşmek istemediğini söyledi. Bunun gibi durumlar yüzünden transfer yasağını kaldıramadık. Bir de bizim yönetimimizi farkla anlatmışlar galiba yüksek paralarla geldiğimizi söylemişler galiba onlara bu şekilde haber gitmiş ve onlar da kapıyı çok yüksek rakamlardan açıyor. Şu anda kulübümüzün hiçbir yerden geliri yok. En çok kendim destek olmaya çalışıyorum, yönetimden destek geliyor ama ne federasyondan ne de başka yerden bir gelirimiz yok” diye konuştu.

Başkan Kestaneci’nin düzenlediği toplantıya Manisaspor Futbol Şube Sorumlusu İsmail Aydın ve Yönetim Kurulu Üyesi Halil İbrahim Kabakçıoğlu da katıldı. bahis sigortası

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir