Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. “Biz şampiyonluğu kaybetmedik elimizden aldılar”

“Biz şampiyonluğu kaybetmedik elimizden aldılar”

admin admin -
27 0

“Biz şampiyonluğu kaybetmedik elimizden aldılar”

Eski agresifliğinin hala devam ettiğine de vurgu yapan tecrübeli çalıştırıcı, “Kulübeyi kırmasak da, stadyumu yıkmasak da agresifliğimiz yerinde. Herkes hak ettiğini alır. Burası Sivasspor. Hiç kimse öyle gelip de Sivasspor ile ilgili yada başka bir şeyle ilgili raconu kesmez. Herkes adaletli, herkes görevini yapar. Biz o zamanlar, o adaletleri yerine getirmediğimiz için, o tribünde taraftar olmadığı için, bizim şu andaki gücümüz olmadığı için 2 tane şampiyonluğu kaybettik. Biz şampiyonluğu kaybetmedik, elimizden aldılar” cümlelerine yer verdi.

“Efsanenin geri döneceğini düşünüyorum”

Taraftara stadyuma gelmesi için çağrıda bulunan Bülent Uygun, “Ben inanıyorum ki taraftarımız takıma sahip çıkacak. Takımı kollayan yönetime destek olacak. Futbolcuya destek olacak. Taraftar baş tacımız, onlarsız olmuyor. Efsanenin geri döneceğini düşünüyorum. 800-900 kombine satılmış. Kombine sayılarını duyunca utandım. Bu nasıl olur? Türkiye’nin en güzel stadyumu burada. Kombineni al, gelmesen de çocuğunu gönder. Valimiz, liseli öğrencileri getirsin. Belediye başkanımız köylerden öğrenci getirsin. Herkes üzerine düşen görevi yapacak” açıklamasını yaptı.

“Taraftar stadyuma gelecek, bu kadar”

Kadın taraftarları da tribüne davet eden 52 yaşındaki teknik direktörü, “Gerçekten uzun zaman oldu, Sivas’a gelmeyeli. Ayrılığımız da uzun zaman oldu. Anadolu da şahlanışın ana temel yerinin Sivas olduğunu biliyoruz. Şimdi işler değişti, eskisi gibi değil. Yiğidolar’ın stadyuma gelmesi çok önemli. Taraftar stadyuma gelecek bu kadar. Ayda 1-2 paket sigara içemeyecek, bilet alıp maça gelecek. Çocuğunu da maça gönderecek. Bütün kadınlarımızı da maça çağırıyoruz. Tribündeki yerine gel. En güzel yerine gel, maçını izle” diye konuştu. Gonebet

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir