Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Atletico Madrid’den Çağlar Söyüncü Transferinde Zorlu Pazarlıklar ve Akıl Oyunları

Atletico Madrid’den Çağlar Söyüncü Transferinde Zorlu Pazarlıklar ve Akıl Oyunları

admin admin -
32 0

Atletico Madrid’den Çağlar Söyüncü Transferinde Zorlu Pazarlıklar ve Akıl Oyunları

Devre arası transfer döneminde atağa geçen Fenerbahçe, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Ancak, özellikle Çağlar Söyüncü transferinde karşılarına çıkan Atletico Madrid’in zorlu pazarlıkları ve akıl oyunları, sarı-lacivertlileri bekleyişe geçirdi.

Fenerbahçe, Leonardo Bonucci ve Rade Krunic’i kadrosuna katarak dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise, defans hattını güçlendirmek isteyen sarı-lacivertliler, Çağlar Söyüncü ile yoğun bir şekilde ilgileniyor. Ancak, 27 yaşındaki stoperin transferi konusunda Atletico Madrid’in direnişi devam ediyor.

Çağlar Söyüncü’nün Net Tavrı Transferde Kartları Yeniden Dağıtıyor

Fenerbahçe’nin isteği doğrultusunda transferini gerçekleştirmek isteyen Çağlar Söyüncü, sarı-lacivertli kulüpten başka hiçbir teklifi kabul etmiyor. Porto, Milan, West Ham gibi kulüpler, Atletico Madrid’in Çağlar’ı farklı bir takıma gönderme arzusuna rağmen, oyuncunun kararlı tavrı nedeniyle transferden çekilmek zorunda kaldı. Fixbet

Atletico Madrid’in, Granada ile oynanan maçta Çağlar’ı kadroya alması, transferdeki belirsizliği artırırken, İspanyol basınında yer alan haberlere göre, kiralık gönderme opsiyonunu geri çektiği iddia edildi. Ancak Fenerbahçe cephesi, Çağlar’ın istekli duruşu ve kararlılığı sayesinde bekleyişini sürdürüyor, bu da Atletico yönetimini zor bir duruma sokuyor. Çağlar Söyüncü’nün Fenerbahçe’ye transferi halinde, futbol dünyasında heyecan yaratacak bir birleşme gerçekleşecek gibi görünüyor.

Atletico Madrid’in Çağlar İle İlgili Son Hamlesi: Transferden Vazgeçiliyor mu?

Atletico Madrid, Çağlar Söyüncü transferindeki belirsizlikleri artırmaya devam ederken, son olarak kiralık gönderme opsiyonunu geri çektiği iddiaları gündeme geldi. Ancak, Fenerbahçe’nin ısrarcı tavrı ve Çağlar’ın transfer konusundaki isteği, Atletico’nun geri adım atma olasılığını düşük kılıyor. Kulüpler arasındaki bu çekişme, transfer döneminin son günlerine doğru tansiyonu yükseltiyor.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir