Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye Şaşırtıcı Teklif, Miha Zajc Kiralanıyor

Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye Şaşırtıcı Teklif, Miha Zajc Kiralanıyor

admin admin -
10 0

Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye Şaşırtıcı Teklif, Miha Zajc Kiralanıyor

İstanbul’un iki büyük futbol kulübü arasında transfer hareketliliği sürüyor. Beşiktaş, ara transfer döneminde istediği takviyeleri henüz yapamamışken, sürpriz bir hamleyle Sloven futbolcu Miha Zajc’ı kadrosuna katmak üzere Fenerbahçe ile görüşmeleri başlattı.

Ara transfer döneminde istediği transferleri gerçekleştiremeyen Beşiktaş, orta saha güçlendirmek için Fenerbahçe ile pazarlıklara başladı. Sloven futbolcu Miha Zajc’ın adı, transfer sezonunun kapanmasına az bir süre kala Beşiktaş cephesinde sürpriz bir şekilde gündeme geldi. Beşiktaş, Zajc’ı 6 aylığına kiralama teklifiyle Fenerbahçe’ye adeta şok bir teklif yaptı. Betvole

Taraflar Arasında Satış Opsiyonu Pazarlığı Sürüyor

Beşiktaş’ın Miha Zajc’ı kadrosuna katma çabaları sadece kiralama teklifiyle sınırlı değil. İki kulüp arasında transfer şartları üzerindeki pazarlıklar devam ederken, özellikle satış opsiyonu konusunda tarafların görüşleri birbirinden farklı.

Miha Zajc, Fenerbahçe’den ayrılmak istemese de, İstanbul’da kalmaya sıcak baktığı ifade ediliyor. Beşiktaş, Amir Hadziahmetovic’in sakatlığı sonrasında orta sahaya takviye yapmak amacıyla Zajc’ı 6 aylığına kiralamak için Fenerbahçe’ye teklif götürdü. Siyah-Beyazlılar, Sloven futbolcunun performansına bağlı olarak satış opsiyonu eklemek istiyor, ancak Fenerbahçe ise zorunlu satış opsiyonu konusunda Beşiktaş’ı zorluyor.

Taraflar arasındaki bu transfer pazarlığının nasıl sonuçlanacağı ise merakla bekleniyor. Beşiktaş’ın, Zajc’ı kadrosuna katması, Süper Lig’in ikinci yarısında nasıl bir etki yaratacak, zamanla ortaya çıkacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir