Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Milwaukee Bucks, Adrian Griffin ile Yollarını Ayırdı, Yeni Bir Döneme Geçiş

Milwaukee Bucks, Adrian Griffin ile Yollarını Ayırdı, Yeni Bir Döneme Geçiş

admin admin -
35 0

Milwaukee Bucks, Adrian Griffin ile Yollarını Ayırdı, Yeni Bir Döneme Geçiş

Milwaukee Bucks, NBA ekiplerinden biri olarak Adrian Griffin ile olan işbirliğine son verdi. ESPN muhabiri Adrian Wojnarowski’nin son haberine göre, takımın ilk yılını geçiren koç Adrian Griffin ile yollar ayrıldı. Griffin, Bucks’ın başına, Mike Budenholzer’ın ayrılmasının ardından geçtiğimiz yaz döneminde getirilmişti. Ancak takımın mevcut performansı ve beklentilerin altında kalmasıyla birlikte yönetim, değişim kararı aldı.

Milwaukee Bucks, Adrian Griffin İle Yollarını Ayırarak Yeni Bir Sayfa Açıyor

Milwaukee Bucks’ın aldığı bu karar, takımın sezon ortasında bir değişime gitme kararlılığını gösteriyor. Griffin yönetimindeki Bucks, 30 galibiyet ve 13 mağlubiyetle mücadele etti. Ancak bu sonuçlar, takım yönetimi için yeterli görülmedi ve Griffin ile yollar ayrıldı. Bu ayrılık, Milwaukee Bucks’ı, 2015-16 sezonunda Cleveland Cavaliers’ın David Blatt ile yollarını ayırmasının ardından koçunu değiştiren en başarılı ikinci takım haline getirdi. TRwin

Milwaukee’de şu anda asistan koç Joe Prunty’nin geçici olarak göreve getirilmesi beklenirken, takımın gelecekteki baş antrenörü için de çeşitli spekülasyonlar dolaşıyor. Doc Rivers’ın koç adayları arasında başı çektiği ve Bucks’ın yeni dönemine liderlik edebilecek bir isim olarak düşünüldüğü ifade ediliyor. Yönetim, takımın performansını yükseltmek ve hedeflere ulaşmak adına yeni bir döneme geçiş yapmak amacıyla bu kararı almış gibi görünüyor.

Bu ani ayrılık, NBA takımları arasında yaşanan gelişmelerle birlikte, basketbol dünyasında heyecan yaratmaya devam ediyor. Milwaukee Bucks, Adrian Griffin ile vedalaşarak, önümüzdeki günlerde nasıl bir strateji benimseyeceğini ve yeni başantrenör arayışındaki kararını nasıl şekillendireceğini merakla beklenen bir sürece giriş yapıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir