Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Okan Buruk’un Başarıları Rıdvan Dilmen Tarafından Takdir Edildi: “Türk Futbolu İçin Önemli Bir İsim Olacak”

Okan Buruk’un Başarıları Rıdvan Dilmen Tarafından Takdir Edildi: “Türk Futbolu İçin Önemli Bir İsim Olacak”

admin admin -
32 0

Okan Buruk’un Başarıları Rıdvan Dilmen Tarafından Takdir Edildi: “Türk Futbolu İçin Önemli Bir İsim Olacak”

Galatasaray’ın Trabzonspor’u 5-1 mağlup ettiği müsabaka sonrasında Rıdvan Dilmen, teknik direktör Okan Buruk’un performansına övgü dolu sözlerle değerlendirdi. Ünlü yorumcu, Buruk’un kariyerine dair çarpıcı bir iddiada bulunarak, Türk futbolunda adından söz ettireceğini savundu.

Okan Buruk’un Başarıları Üstün Performansla Taçlandırıldı

Rıdvan Dilmen, Galatasaray’ın muazzam zaferi sonrasında Okan Buruk’un kariyerine vurgu yaparak, onun Türk futboluna önemli katkılar sağlayabilecek bir isim olduğunu belirtti. Dilmen, Fatih Terim, Şenol Güneş ve Mustafa Denizli gibi önemli teknik direktörlerle kıyaslayarak, “Türkiye’de ilk etapta 3 isim çok konuşulur; Fatih Terim, Şenol Güneş, Mustafa Denizli. UEFA şampiyonu olmuştur Fatih Terim. Jenerasyonun büyük bir kısmı Fatih Terim zamanında Galatasaraylı olmuştur. Mustafa Denizli’nin de hem milli takımda hem de ‘Üç büyükler’de şampiyonluğu önemlidir. Şenol Güneş’in de aynı şekilde milli takım ve kulüp başarıları… Peki Okan Buruk bu işin neresinde?” ifadeleriyle dikkat çekti.

Rıdvan Dilmen’den Çarpıcı İddia

Ünlü yorumcu, Okan Buruk’un başarılarına vurgu yaparak, “Ben bir şey yapan teknik direktörlere bayılırım. Okan Buruk şu an 3. Lig’de olan Akhisarspor ile kupa kazanıp Avrupa’ya götürdü. Yetmedi bütün sezon stadı dolmayan Başakşehir ile şampiyon oldu. Yetmedi şimdi de Galatasaray ile şampiyonluk…” şeklinde konuştu. Rıdvan Dilmen, Okan Buruk’un Türk futbolunda yeni bir dönem başlatabilecek bir teknik adam olduğuna inanıyor ve futbol camiasına önemli bir iddia bıraktı: “Bir yere yazın…” betticket tv

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir