Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Fatih Karagümrük’ten Mehmet Büyükekşi Haberine Yalanlama

Fatih Karagümrük’ten Mehmet Büyükekşi Haberine Yalanlama

admin admin -
43 0

Fatih Karagümrük’ten Mehmet Büyükekşi Haberine Yalanlama

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük, bugün basında TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile ilgili çıkan haberleri yalanladı. Kulüpten yapılan resmi açıklamada, “TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’yi istemeyen 3 kulüp seçim önerdi” başlıklı haberin gerçeği yansıtmadığı vurgulandı.

Kulüp Yetkililerinden açıklama, Haber Gerçeği Yansıtmıyor

Fatih Karagümrük yönetimi, yapılan açıklamada, söz konusu haberin gerçeği çarpıttığını belirtti. Kulüp yetkilileri, “Bu tür asılsız haberlerin sadece kulübümüze değil, Türk futboluna da zarar verdiğini düşünüyoruz. Gerçeği yansıtmayan bu tür haberlerin kaynağını tespit etmek ve halkımızı doğru bilgilendirmek için gerekli hukuki süreçlere başvuracağımızı kamuoyuna bildiriyoruz” dedi.

TFF Başkanı Büyükekşi Asılsız İddialarla Mücadele Edilecek

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu tür asılsız iddialarla mücadele etmek zorundayız. Türk futbolu için çalışmaya devam edeceğiz ve bu tür çirkin çıkışlara boyun eğmeyeceğiz. Kulüpler arasında yaşanan anlaşmazlıkların medya üzerinden yürütülmesi, sporun ruhuna aykırıdır” şeklinde konuştu.

Fatih Karagümrük’ün yaptığı yalanlama açıklamasının ardından, futbol camiasında söz konusu iddiaların gerçeklik payının tartışılmaya devam etmesi bekleniyor. Konuyla ilgili gelişmeler, kamuoyuna düzenli olarak aktarılacak.

Kulüp ve TFF İşbirliği Sinyali

Fatih Karagümrük’ün TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile ilgili yalanlama haberinin ardından, kulüp ve Türkiye Futbol Federasyonu arasındaki ilişkilerin seyri merak konusu oldu. Kulüp kaynaklarına yakın bir yetkili, yaptığı ek açıklamada, “Biz, Türk futbolunu daha ileriye taşımak için çalışan bir kulüp olarak, TFF ile sağlıklı ve olumlu bir işbirliği içindeyiz. Ortak projeler ve çözüm odaklı görüşmelerle Türk futbolunu güçlendirmek adına çalışmalara devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. trwin güncel giriş adresi

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir