Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Aksaray’da Jandarma Komutanlığı Duvarına İdrar Eden Şahıs Polis Tarafından Yakalandı

Aksaray’da Jandarma Komutanlığı Duvarına İdrar Eden Şahıs Polis Tarafından Yakalandı

haberci haberci -
78 0

Fayans Ustası Polat K. Olayı Anlattı

19 yaşındaki fayans ustası Polat K., trafik kazası geçiren arkadaşını görmek için jandarma komutanlığına gitti. Tuvalet ihtiyacı nedeniyle çevrede uygun bir yer bulamayınca bir duvara idrarını yapmak zorunda kaldı. Polis tarafından yakalanan Polat K. olaydan pişman olduğunu belirtti.

Tanık Nöbetçi Er ve Karakol Komutanı Olayı Anlattı

Nöbetçi er Furkan A., Polat K.’nın duvara idrarını yaparken görüp uyardıklarını, Polat K.’nın özür dilediğini ifade etti. Karakol komutanı Ramazan G. ise durumu polise bildirdiklerini ve işlem yapmak üzere merkeze gittiklerini belirtti.

Polis Delil Olarak Fotoğrafları Dosyaya Ekledi

Polis, olay yerindeki duvarın ıslak olduğunu gösteren fotoğrafları delil olarak dosyaya ekledi. Polat K. hakkında “Kamu malına zarar vermek” suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Ayrıca, sanığın belli haklarından yoksun bırakılması talep edildi.

İddianame ve Ceza Talebi

İddianamede, şüphelinin suçu işlediği ikrarı ve tanık beyanları ile sabit görüldüğü belirtilerek cezalandırılması ve güvenlik tedbirlerinin uygulanması talep edildi. Sanığın yargılanmasına adli tatil sonrasında başlanacak.

İlgili Yazılar