Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. ‘MHP’li Semih Yalçın’dan Sert Açıklama

‘MHP’li Semih Yalçın’dan Sert Açıklama

haberci haberci -
67 0

Solcu Gazetecilerin MHP Aleyhindeki Algı Operasyonu

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Sinan Ateş cinayeti davası ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi parti liderleri ile görüşmelerini eleştirdi. Yalçın, yerel seçim sonuçlarının abartılmasıyla harekete geçen bazı “solcu” gazetecilerin MHP karşıtlığında yarıştıklarını savundu. Yalçın, 2028 Genel Seçimleri için Cumhur İttifakı’nın gücünün devam edeceğini vurgulayarak, solcu basının algı operasyonlarına başladığını belirtti.

Algı Çalışmalarına Hız Verildi

Semih Yalçın, gelecekteki seçimlerde Cumhur İttifakı ve MHP‘nin etkin rol oynayacağını ifade ederek, CHP’nin başarısının önünde engel olduklarını söyledi. Yalçın, solcu basının MHP‘yi hedef aldığını ve 2028 Genel Seçimleri için şimdiden çalışmalara başladığını belirtti.

MHP’yi Hedef Alan Marksist Basın

Semih Yalçın, Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın görüşmelerinin ardından solcu gazetecilerin MHP‘yi hedef aldığını savundu. Yalçın, iddianamede MHP‘li görevlilerin adının geçmediğini ve mahkeme sürecinde herkesin davet edileceğini açıkladı. Ayrıca, solcu basının MHP‘yi haksız yere suçlayarak algı operasyonu yaptığını belirtti.

İlgili Yazılar