Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den Bahçeli’ye Çağrı: Gelsin Bizim İttifakımıza Katılsın

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den Bahçeli’ye Çağrı: Gelsin Bizim İttifakımıza Katılsın

haberci haberci -
60 0

Özgür Özel’den Samimi Açıklamalar

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İBB tarafından Beyoğlu’nda düzenlenen Şehit Aileleri ve Gaziler Çalıştayı’nın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“Cumhur İttifakı’nda Sorunlar Var” Açıklaması

Özel şunları kaydetti: “Belli ki sorunlar var. Cumhur İttifakı’nın sorunları Cumhur İttifakı’nın sorunudur. Biz, son seçime bir siyasi partiyle ittifak yaparak girmedik. Ve tek başımıza son 47 yılın en yüksek oyunu alarak Türkiye’nin birinci partisi olduk. O yüzden de ittifak ortağımız olmadığı için de kavga edecek kimse yok yanımızda. Kimseyle bir tartışmamız yok. Bir gerginliğimiz yok.”

Bahçeli’ye Çağrı: Gelsin Bizim İttifakımıza Katılsın

Özel, Bahçeli’ye çağrıda bulunarak şu açıklamayı yaptı: “Ben sayın Bahçeli’ye de bir davette bulunayım. Eğer kendisi ittifakından memnun değilse bizim ittifakımıza katılabilir. Bizim ittifakımızın adı Türkiye İttifakı. Gelsin Türkiye İttifakına katılsın. Biz, en düşük emekli maaşının asgari ücret olması için mücadele veririz.”

“Normalleşmeden En Çok Onlar Korkuyor” İfadeleri

Özel, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ve Ulvi İzzet Yönter’in gazetecilere yönelik tehdit mesajlarına ilişkin şunları söyledi: “Normalleşmeden en çok onlar korkuyor. Çünkü normalleşen Türkiye’de kimse başkentin göbeğinde bir ülkü ocakları eski başkanının cenazesini sahipsiz bırakmaz. Onlarla aynı seviyeye inersek çıkarken vurgun yeriz.”

İlgili Yazılar