Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Şırdancı Patlamasında Yaşamını Yitirenlerin Yakınları Acıyı Paylaşıyor

Şırdancı Patlamasında Yaşamını Yitirenlerin Yakınları Acıyı Paylaşıyor

haberci haberci -
41 0

Patlamanın Şokunu Atlatamayan Aileler Adli Tıp Kurumu’nda Bekliyor

İzmir’in Torbalı ilçesi Ayrancılar Mahallesi’nde meydana gelen patlamada yaşamını yitiren 5 kişinin aileleri, İzmir Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi işlemlerinin bitmesini bekliyor.

“Market Alışverişi İçin Gidenler Acı Haberi Aldı”

Şırdancı patlamasında hayatını kaybedenler arasında bulunan eşini kaybeden bir kişi, eşinin market alışverişi yapmak için evden çıktığını ve acı haberi aldıklarını dile getirdi. Cenazeyi Mardin’de defnetmek üzere hazırlıkların yapıldığı belirtildi.

Diğer Aileler de Beklemede

Patlamanın yaşandığı caddede evi bulunan bir vatandaş, yaşadıkları korkunç anları anlatırken, diğer aileler de Adli Tıp Kurumu önünde sevdiklerinin otopsi işlemlerinin bitmesini bekliyorlar. Patlama sırasında evlerinde bulunanlar, yaşadıkları dehşeti anlatırken, acılarını paylaşıyorlar.

Tanıklar O Anları Anlattı

Patlama sırasında yaşadıklarını dile getiren vatandaşlar, evlerinin nasıl sarsıldığını, camların nasıl patladığını ve yaşadıkları dehşeti anlattılar. Olayı görenler, patlamanın etkisiyle yaşadıkları korkunç anları hala unutamadıklarını belirtirken, acılarını yürekten paylaştıklarını ifade ettiler.

İlgili Yazılar