Emlak Kredi Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Milli Takım, Avrupa Şampiyonası Dönüşünde İstanbul’a Geldi

Milli Takım, Avrupa Şampiyonası Dönüşünde İstanbul’a Geldi

haberci haberci -
36 0

Milli Takım İstanbul’a Döndü

Milli takım kafilesi, Türk Hava Yolları’na (THY) ait özel uçakla Almanya’nın Hannover kentinden İstanbul Havalimanı’na geldi. Kafileyi sıcak bir karşılama bekliyordu.

Uğurcan Çakır: “İleriyi Daha Güvenle Bekliyoruz”

Milli kaleci Uğurcan Çakır, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Finalde olmak isterdik. Bizim açımızdan güzel bir turnuva geçti. Finalde olmayı hak ediyorduk. Bir nebze olsun ülkemizi mutlu ettiysek ne mutlu bize.” dedi. Çakır, “Bizim adımıza güzel bir turnuva oldu. İnşallah bugünlerden ders çıkartıp ileriye daha güvenle bakacağız” diye konuştu.

Cenk Tosun: “Gururluyuz”

Milli futbolcu Cenk Tosun ise çok mutlu ve gururlu olduklarını belirterek, “Birlik, beraberlik üst düzeydeydi. Çok güzel bir turnuva geçirdiğimizi düşünüyorum.” dedi. Tosun, “Gönüllerde tabii final oynamak vardı. Maalesef Hollanda maçında talihsiz bir yenilgi aldık. Yine de tüm ülkeyi sevince boğduğumuz için çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Gençlerimize Umut Olmak

Türkiye’nin genç ve yetenekli bir jenerasyona sahip olduğunu dile getiren milli futbolcu, “İnşallah 2026 Dünya Kupası’nda da olmak istiyoruz. Burada yaptıklarımız sadece fragmandı, inşallah gençlerimiz 2026’da daha güzel işler yapacaktır.” şeklinde görüş belirtti.

İlgili Yazılar